Bramborová olympiáda u Dráčků a Čiperek v MŠ Lom – 14. 10. 2020

Ve středu 14. října jsme měli ve školce veselo. Pořádali jsme totiž „Bramborovou olympiádu“. V čem naše zábavné dopoledne spočívalo? Ve školce se učíme o plodech podzimu (tematický celek „Když dozrávají plody podzimu“) a „bramboriádou“ jsme na naše téma navázali. Děti si zasoutěžily v nejrůznějších disciplínách – vyzkoušely si slalom mezi bramborami, bramborovou štafetu, nosit bramboru na lžíci, hodit bramborou do brambory (bramborového stojanu), vyrobit si „bramboráčka“ z bramborových tiskátek apod. U soutěží a her jsme si společně užili spoustu legrace a zábavy, ale také jsme se zdokonalili v obratnosti a nových dovednostech. Za své snažení a výkony byly dětem slavnostně předány medaile a sladké odměny. Děkujeme všem rodičům za spolupráci s přinesením brambor.

Jitka Strýhalová