Plán akcí na měsíc Červen – MŠ Lom

ČERVEN 2021

Mateřská škola Lom

1. 6. MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ

V úterý společně s dětmi oslavíme v dopoledních hodinách Mezinárodní den dětí prostřednictvím her a soutěží na školní zahradě. Vyvrcholením bude vyhodnocení a odměna všech zúčastněných. Budeme se těšit na spoustu zábavy a legrace!

CÍL: Oslava mezinárodního dne dětí

7. 6. DIVADLO ONDŘEJ

Dne 7. 6. nás v 10:30 navštíví známé „DIVADLO ONDŘEJ“ s pohádkou „RYTÍŘ A OŠKLIVÁ DÁMA“. Vystoupení bude za 50Kč, vybereme opět individuálně na základě posledního vyúčtování třídního fondu.

CÍL: Rozvoj estetických a kulturních kompetencí, radost z divadelního prožitku.

15. 6. BALÓNKOVÁ SHOW

Od 10:15 do 11:15 se budeme s dětmi těšit na „Balónkovou show“, která se bude konat na školní zahradě. Balónková show bude za 60Kč, vybereme opět individuálně na základě posledního vyúčtování třídního fondu.

CÍL: Pozorování, radost z prožitého zážitku, vžít se do role diváka

21. 6. od 16:00 hod.: ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, ŠERPOVÁNÍ A PŘIVÍTÁNÍ PRÁZDNIN

Odpoledne se sejdeme s rodiči našich předškoláků na zahradě naší MŠ, abychom se šerpováním a kraťounkým vystoupením, které si připraví naši „PŘEDŠKOLÁCI“ společně rozloučili se školním rokem a přivítali prázdniny.

CÍL: Kulturní program, společný prožitek rozloučení s dětmi, které odchází na základní školu a přivítání prázdnin