Plán akcí na měsíc ČERVEN – MŠ Lom

 

PLÁN AKCÍ NA MĚSÍC

ČERVEN 2022

 Mateřská škola Lom

 

1.6. MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ – cesta za pokladem

 Ve středu společně s dětmi oslavíme v dopoledních hodinách Mezinárodní den dětí. Nejdříve nás bude čekat cesta za pokladem – děti budou plnit různé úkoly. Cílem bude nalezení pokladu ukrytého na školní zahradě. Vyvrcholením bude vyhodnocení a nejen sladká odměna všech zúčastněných, ale také medaile a diplomy. Oslavu dne dětí zakončíme diskotékou. Budeme se těšit na spoustu zábavy a legrace!

CÍL: Oslava mezinárodního dne dětí

 

 9.6. ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, ŠERPOVÁNÍ A ZÁBAVNÝ PROGRAM S HOPSÍKEM

V tento den Vás zve MĚSTO LOM  a MATEŘSKÉ ŠKOLY LOM a LOUČNÁ do KULTURNÍHO DOMU v LOMU na rozloučení s předškoláky. Šerpování předškoláků bude provázet zábavný program s HOPSÍKEM. Děti z obou mateřských škol si připravily krátká vystoupení. Po šerpování bude pokračovat veselá zábava s HOPSÍKEM.

CÍL: Kulturní program, společný prožitek rozloučení s dětmi, které odchází na základní školu a přivítání prázdnin.

 

21.6. CELODENNÍ ŠKOLNÍ VÝLET DO ZOOPARKU CHOMUTOV

V úterý 21.6.2022 pojedeme s dětmi na celodenní výlet do ZOOPARKU v Chomutově. Děti prožijí krásný den se zvířátky a výlet bude zakončen jízdou místním vláčkem v Zoo. Všechny důležité informace o celodenním výletu naleznete na informační nástěnce naší MŠ, věnujte jim prosím pozornost.

CÍL: Vzbuzení touhy po poznání a po dobrodružství.

 

28.6. ČERVENOMODRÝ DEN

Děti přijdou v tento den do MŠ v červeném, modrém nebo červenomodrém oblečení ;-). Ukončení školního roku diskotékou.

CÍL: Utužení a fixace barev, zdravé posilování jednoty a kamarádství v kolektivu.

 

 

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom může být pořizována fotografická dokumentace pro účely propagace mateřské školy, ke zveřejnění v novinách a webu Základní školy a Mateřské školy Lom: www.zsmslom.cz, či na webu města Lom.