Matematická soutěž – LOGIK

Pět deváťáků se zúčastnilo matematické soutěže LOGIK pořádané mosteckým gymnáziem. Lomští soutěžící ve složení Ondra Hevler, Sára Bretšnajdrová, Petr Sloup, Karel Gaži a Dominik Hasenőhrl si vyzkoušela, jakou atmosféru mohou žáci zažít na příjímacích zkouškách na střední školu. V této soutěži žáky nesvazovala nervozita a tak se mohli plně soustředit na plnění matematických úloh. Soutěže se zúčastnilo 98 žáků z řady základních škol z celého mosteckého okresu. Žáci naší školy se v celkovém hodnocení umístili na lichotivém 12. místě. Z individuálních výsledků je třeba vyzdvihnout výsledek Ondry Hevlera, který se umístil na děleném 15. – 19. místě a byl zařazen mezi nejúspěšnější řešitele. Všichni soutěžící si z Mostu odvezli příjemnou zkušenost a nakoukli za brány střední školy, na kterou jistě po ukončení devátého ročníku zamíří.