
Dne 23. 6. 2026 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky. Děti vystoupily s programem na téma ročních období, recitovaly říkanky, zpívaly písničky, tancovaly a následně byly ošerpovány na školáky. ❤️
Na této akci byl přítomen také pan starosta Vladimír Urban, který na úvod popřál školákům mnoho štěstí do začátku školní docházky.
Pro všechny bylo připraveno občerstvení i zábavné aktivity. Počasí nám přálo, a tak jsme si celé odpoledne mohli užít pod širým nebem v pohodové atmosféře.
Děkujeme dětem i rodičům za krásné odpoledne a našim budoucím školákům přejeme mnoho štěstí a úspěchů v první třídě!










