Alpaky

Dne 15. 6. celá naše školka vyrazila za alpakami na Loučky. Děti alpaky krmily, hladily a vzaly je na procházku. Také jsme si pohrály na hřišti. Děkujeme Městu Lom, které nám tento výlet financovalo.🤩👍🏻

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy