DEN SE STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE – MŠ LOUČNÁ

V pondělí 24. 6. k nám do školky opět po roce zavítali v rámci prevence strážníci Městské policie Litvínov. V úvodu zajímavého povídání nás seznámili s jejich nelehkou profesí, která je pro všechny děti tak trochu dobrodružná. Ukázali nám některé části své výstroje, vybavení a ochranné pomůcky jako např. reflexní a neprůstřelnou vestu, obušek, zastavovací terčík aj. Největší dojem však na děti udělala opravdová pouta, která si mohly i  vyzkoušet.  A což teprve ta radost v očí, když mohly usednout do policejního auta nebo na služební motorku a zapnout majáky, či něco povědět do vysílačky. Na závěr jsme si  pořádně zasoutěžili. Pod odborným dohledem strážníků a jejich neomylného radaru jsme vyzkoušeli naši rychlost v běhu.

Celá akce se vydařila a dětem se moc líbila. Děkujeme Městské policii Litvínov za příjemné a především poučné setkání.