Plán akcí na měsíc Červen – MŠ LOM

4.6. MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ v JUNGLE aréně – 9:00hod. – 13:00hod.

V úterý společně s dětmi oslavíme v JUNGLE ARÉNĚ v Mostě Mezinárodní den dětí.

Budeme se těšit na spoustu zábavy a legrace! Svačina i oběd bude pro děti zajistí MŠ. S sebou do batůžku dejte dětem pití, kapesníčky, protiskluzové ponožky. Prosíme rodiče dětí, které trpí na nevolnost v autobuse, dejte paní učitelkám KINEDRYL na cestu tam i zpět, děkujeme.

CÍL: Oslava mezinárodního dne dětí.

 5.6. SKUPINOVÉ FOCENÍ TŘÍD A FOCENÍ NA PŘÁNÍ– od 8:00hod

Tento den se budou děti v MŠ fotografovat. Focení proběhne venku, pokud nám to počasí dovolí.

Prosíme tedy o vhodné oblečení.  

CÍL: Památeční fotografie

13.6. ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, ŠERPOVÁNÍ  A PŘIVÍTÁNÍ  PRÁZDNIN

Odpoledne od 16:00hod. se sejdeme na zahradní slavnosti v naší MŠ, kde budou po krátkém vystoupení „BERUŠEK“ a „MOTÝLKŮ“ pasovaní předškoláci na školáky, neboť teď už na ně všechny volá, nové dobrodružství s názvem „ŠKOLA“. Společně se rozloučíme se školním rokem a přivítáme prázdniny.  

Celá slavnost bude zakončena jízdou na koních.

TAK JAKO V PŘEDCHOZÍCH LETECH, PROSÍME RODIČE O SPOLUPRÁCI A POMOC PŘI DONESENÍ „DOBROT“ NA ŠKOLNÍ SLAVNOST. ZA KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK BUDEME RÁDI. DĚKUJEME!

CÍL: Kulturní a zábavný program, společný prožitek rozloučení s dětmi, které odchází na základní školu a přivítání prázdnin, spolupráce školy a rodiny.

18.6. SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ – Kouzelná chemie 1. místo

Dne 18. 6. se třída Berušek zúčastní slavnostního vyhlášení soutěže Kouzelná chemie pořádanou Nadací Orlen Unipetrol, ve které jsme vyhráli úžasné 1. místo. Odjíždět budeme v 9:00 hodin od MŠ LOM a přijedeme zpět cca v 11:30 hodin. Vyhlášení se bude konat v Zámeckém parku Valdštejnů od 9:30 hodin. Můžete se dorazit podívat na vyhlášení soutěže a předávání cen.

20.6. dopoledne BAGRPARK Most

Tento den se bude konat výlet do zábavného parku pro děti, který je jediný svého druhu v České republice. Odjezd z MŠ je v 8:15hod., návrat na oběd do MŠ. Svačina bude pro děti zajištěna. S sebou do batůžku dejte dětem pití, kapesníčky, pláštěnku. Prosíme rodiče dětí, které trpí na nevolnost v autobuse, dejte paní učitelkám KINEDRYL, děkujeme.

CÍL: seznamování a poznávání, nového prostředí a nových věcí.

21.6. ROZLUČKOVÁ NOC S PŘEDŠKOLÁKY

Sraz předškoláků bude ve školce mezi 18:00hod. – 18:30hod. Ve školce bude zajištěna večeře formou objednané pizzy, pitný režim a snídaně (palačinky). Co budou mít děti s sebou na přespání? – pyžamo, spacák nebo deku, polštářek, kartáček na zuby a pastu, plyšovou hračku na spaní, náhradní oblečení na druhý den, baterku. Děti si rodiče vyzvednou v sobotu ráno mezi 7:30hod. a 8:00hod.

CÍL: posilování sebedůvěry, otevírání možností poznávání se v jiných situacích, mít zážitek.

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom může být pořizována fotografická dokumentace pro účely propagace mateřské školy, ke zveřejnění v novinách a webu Základní školy a Mateřské školy Lom: www.zsmslom.cz, či na webu města Lom.