ZOO Ústí n. Labem – MŠ LOUČNÁ

Dne 15. května 2024 se děti z MŠ Loučná  vydaly autobusem na výlet do Zoo Ústí nad Labem. Naše třídy – Myšky, Veverky a Sovičky – si vychutnaly každou chvíli strávenou v přírodě a naučily se spoustu nového. Užili jsme si krásný den mezi zvířátky. Cestou jsme potkali zebry, které klidně okusovaly trávu. Tuleni a vydry se hravě potápěli a plavali ve svém bazénu, což děti bavilo pozorovat. Opice se houpaly na větvích a hlasitě křičely, čímž rozesmály všechny přítomné. Tučňák byl obzvláště oblíbený díky svým komickým pohybům a děti ho sledovaly s úsměvem na tváři. Tygr líně ležel v trávě, ani nezvedl hlavu a tak nám poskytl skvělou příležitost k pozorování jeho majestátní krásy zblízka. Počasí nám přálo a slunce nás provázelo celý den.

Za tento nezapomenutelný výlet patří poděkování městu Lom, které nám umožnilo prožít den plný radosti a nových zážitků. Děkujeme!