Návštěva Městské knihovny Lom – MŠ LOUČNÁ

V úterý 26. 3. se všechny děti z Mateřské školy Loučná vypravily na návštěvu do Městské knihovny Lom. V knihovně nás přivítala paní knihovnice Jitka Riegrová, která si pro děti připravila zábavný, ale i poučný program. Děti se dozvěděly, jak si mohou přijít vypůjčit knížku, kdo je spisovatel, kdo ilustrátor i o čem se knihách píše a co v nich děti najdou. Také je čekala prohlídka dětských knih, pracovní pohádkový list a soutěže. Paní knihovnice pak všem dětem rozdala sladkou odměnu a děti jí na památku předaly svou malovanou knihu oblíbených pohádek a postav.

Návštěvu v knihovně jsme také využili k tomu, abychom přispěli k velikonoční výzdobě před budovou Městského úřadu. Přivezli jsme vyfouklá vajíčka, které děti ve školce nazdobily a společně s dětmi z Mateřské školy Lom jsme je navěsili na velikonoční bránu.