NÁVŠTĚVA DOCELA VELKÉHO DIVADLA – MŠ LOUČNÁ

Ve čtvrtek 21. 3. navštívily děti z naší školky Docela velké divadlo v Litvínově, kde shlédly známou pohádku „Perníková chaloupka“. Všichni asi známe příběh o dvou hodných dětech, které zabloudí v lese, najdou perníkovou chaloupku a uvíznou v zajetí zlé ježibaby. Ale bylo to skutečně tak? Napínavý příběh, který jsme viděli, vyprávěl o dvou zlobivých a rozmazlených dětech, které se v lese ztratily jen vlastní vinou.. A ježibaba? Ta vůbec nebyla zlá. Snažila se jen, aby se Jeníček s Mařenkou polepšili. Vždyť nikomu by se nelíbilo, kdyby jim kolemjdoucí ujídali dům.

Příběh se dětem moc líbil a s napětím celé představení sledovaly. Z divadla všechny odcházely plny dojmů a zážitků. Už se moc těšíme až do Docela velkého divadla opět znovu zavítáme.