Hody, hody, doprovody …

Na naší škole se na Velikonoce chystáme v dostatečném předstihu. Tvoříme, stříháme, lepíme, malujeme, abychom měli na jarmarku co nabídnout.

Když už je tu den D, tak připravíme stoly, lavice, výrobky a čekáme, až přijdou  rodiče, babičky, dědečkové, všichni, kdo se chtějí potěšit pohledem na zdařilé výrobky žáků školy a zakoupit si, co se povedlo jejich Honzíčkovi nebo Mařence. Pokud si něco koupí, máme z toho radost, protože nám tak přispějí na školní výlet.

Výrobky pomáhají prodávat sami žáci a mají tak o zážitek navíc. Děvčata Dáša, Kristýna a Anežka ze 3. A nám k tomu řekla:“ Jarmark se nám líbil, hodně věcí jsme prodaly a dobře jsme si to užily.“ Někteří jejich spolužáci naopak litovali, že se jarmarku nezúčastnili. Těšili se, že přijdou s rodiči a ti jim zakoupí jejich vlastní výrobek, na  který byli tak hrdí.

Všechno se dá napravit na na dalším jarmarku, ale až před Vánoci.