Na horách bylo krásně …

Kolem  poloviny měsíce ledna bylo hezké slunečné, ale zároveň chladné zimní počasí s dostatkem sněhu. S  kolegyněmi jsme se dohodly, že dětem, které mají zájem (a hlavně vybavení na hory),  nabídneme  dopolední radovánky  ve sportovním  areálu na Klínech. V úterý 23. 1. jsme trochu váhaly, zda jet, protože bylo deštivo a větrno. Nakonec jsme se rozhodly, že pojedeme. A dobře jsme udělaly. Bylo tam moc hezky, slunce svítilo, sněhu bylo dostatek… Děti si radovánky na sněhu moc užily. Nakonec jsme si někteří dali párek v rohlíku, někdo horkou čokoládu, někdo posvačil ze svého.

Myslíme (mluvily jsme s dětmi), že se ozdravný výlet na Klínech  moc vydařil a už teď plánujeme další podobnou akci, ale záleží na množství a přítomnosti sněhu…

                                                            J. Lukášová, Z. Hokrová, J. Janoušková, doprovod

                                                                       a žáci z 3. A, 4. A a 2 žáci z 5. A