Bílý den v MŠ Loučná

Brrrrrrr to je zima, za okny chumelí a my jsme všichni přišli ve čtvrtek 18.1. do školky oblečeni v bílé barvě, abychom si společně prožili zábavné dopoledne plné soutěží a zábavy. Po celé školce bylo nachystáno nespočet úkolů se zimní tematikou. Děti si tak mohly prověřit své pohybové zdatnosti a získané vědomosti při foukání ledové koule po labyrintu, třídění sněhuláků dle velikosti, překonávání překážek, malování dle předloh do mouky, skládání zimních obrázků, hledání a přiřazování stop ve sněhu, chůzi po ledových krách, chytání vloček na interaktivní tabuli, prolézání ledového tunelu, hod koulí na cíl a pomocí robotických bee botů počítat a hledat sněhuláky se správným počtem knoflíků. I když některé úkoly vypadaly složitě, zvládly je i ti nejmenší. Soutěžní dopoledne jsme zakončili bobováním na školní zahradě a vyzkoušeli jsme si i malování do zamrzlého sněhu a neobvyklé stavby ze sněhu. Za splnění všech úkolů si děti domů odnesly sladkou odměnu a medaile.