Tradice v MŠ Loučná

Hned první den v novém roce 2024 čekalo na děti překvapení v podobě dárečků, o které si společně napsaly JEŽÍŠKOVI. U stromečku jsme si zazpívali koledy a dárky rozdělili podle obrázků tříd, kde probíhalo již samotné rozbalování.  Dětem v očích zářilo tolik jiskřiček radosti z nadělených hraček a her, že jsme využili deštivého počasí a celé dopoledne si děti mohly některé hry i hračky vyzkoušet a pohrát si s nimi. 

Druhý den dopoledne jsme využili počasí bez deště a vydali se společně na NOVOROČNÍ VÝŠLAP do blízkého okolí naší školky. Prověřili jsme tak svou fyzickou kondici a užili si společné chvíle v přírodě.

Koncem týdne jsme si připomenuli  tradicí Tří králů. Společným zpěvem, tvořením královských korun a nejstarší děti ve třídě Soviček si tento příběh i zdramatizovali.