Mikulášská nadílka v MŠ Loučná

V úterý  5. 12. nás ve školce čekalo velké překvapení. Místo dětí a paní učitelek ve  všech třídách pobíhali čertíci a poletovali andílci. Všichni toho dne netrpělivě čekali, zda do naší školky, tak jako vloni opět zavítá hodný Mikuláš se svou družinou. 

Děti se vzácné návštěvy od rána nemohly dočkat, a tak jsme jim dlouhé čekání zkrátily čertovskými i andělskými úkoly, tancováním a nechybělo ani trocha toho tvoření v podobě pekelných ohňů, čertovských trůnů či nebeských bran. Dopoledne nám rychle uteklo a konečně tu byl. Otevřeli se dveře a do třídy vstoupil krásný anděl následován opravdovým Mikulášem. A protože máme  převážně hodné děti, tak čert zůstal u dveří odkud se ozývalo jeho pověstné brumlání a rachtání řetězem. Pár slziček sice ukáplo, ale všichni nakonec statečně zazpívali Mikulášovi několik veselých písníček a dočkali se od něj   zasloužené odměny v podobě balíčku plného dobrot.

                  Děkujeme,  Mikuláši, tak zase za rok: „Na shledanou!“