Halloween v muzeu veteránů

Ve čtvrtek 19. 10.  jsme se se žáky  školní družiny a klubu vypravili na  halloweenskou prohlídku  do muzea – Veteráni Litvínov. Děti si nejprve osvojily vědomosti o živočišných druzích, pěstování vztahů k živočichům, péči o ně a jejich ochranu. K vidění byla zvířátka od  kočičky až třeba po  osla. Dále jsme si prohlédli stálou expozici historických vozidel a v neposlední řadě nás okouzlila,  v těchto prostorech  přichystaná, halloweenská výstava strašidel.  Nejprve jsme šli  s nejistotou a obavou „ Bát či nebát se?“ Postupně se  ale naše obavy vytratily a my jsme se kochali nádherně povedenou výstavou .  Všichni jsme odcházeli  plni  dojmů. O zážitcích  z výstavy jsme si ještě dlouho povídali….