JE PO PRÁZDNINÁCH, TAK HONEM DO ŠKOLKY – MŠ LOUČNÁ

A je to tu. Jdeme do školky – některé děti úplně poprvé, jiné jsou zpět po letních prázdninách. Do nového školního roku vstoupily děti z třídy Myšek, Veverek a Soviček vesele, tou správnou nohou. Všechny jsou moc šikovné a první dny zvládly s přehledem. Hlavně ty nejmenší děti se již mnohému naučily. Poznají svou značku, paní učitelku, seznamují se postupně s novým prostředím i kamarády. Někomu jsme sice usušili malé slzičky, ale na velké stýskání není čas, je stále co objevovat – nové hračky, hry, písničky, herní prvky na školní zahradě. Malujeme, stříháme, lepíme, tancujeme a děláme to, co nás baví. Na ty nejstarší Sovičky, které již prostředí mateřské školy dobře znají, čeká tento týden 1. lekce cvičení ve sportovní hale Koldům.

Jsme rádi, že máme školku plnou šikovných dětí a těšíme se na spolupráci s rodiči. Našim přáním je, aby zde byly všechny děti šťastné a spokojené.