Loučení s předškoláky – MŠ LOM

Ve středu 21. 6. na školkové zahrádce proběhlo slavnostní rozloučení s našimi předškoláčky, kteří v červnu zamávají školce a v září nastoupí do 1. třídy. Toto slavnostní odpoledne bylo zahájeno vystoupením třídy Motýlků, zazpívali jsme rodičům a všem hostům, zarecitovali a poté následovalo divadlo s pohádkou „Přes hory a doly, do školy“. Poté už přišel hlavní program, ve kterém slavný mudrc vyzkoušel naše předškoláčky z barev a pasoval je na školáky. Nakonec se všichni mohli vyfotit v našem fotokoutku a úpect si buřtíka u ohně, kam přišli také dva kytaristé a společně jsme si zazpívali. Našim předškolákům přejeme mnoho štěstí ve škole i životě, spoustu jedniček a skvělých spolužáků.

Na shledanou školko milá,

hodně jsi nás naučila.

Jiní budou předškoláci,

z nás se stanou vzorní žáci.