ZOOPARK CHOMUTOV – MŠ LOUČNÁ

V úterý 6. 6. měsíc před prázdninami se celá naše mateřská školka vydala na výlet do Zooparku v Chomutově. I když nám počasí moc nepřálo, děti se už od samého rána nemohly dočkat, až budou konečně nastupovat do autobusu. Po příjezdu jsme se pořádně oblékli do deště, nasadili kapuce, pláštěnky a hurá za zvířátky. Při procházce lesoparkem nás mile překvapilo, že mnoha živočichům déšť, tak jako nám vůbec nevadí. Viděli jsme např. vodní ptactvo, zubry, jelena a laně, dovádějící kuny a opice, dravce, rosomáky, tuleně a další domácí a cizokrajná zvířata. Ze všeho nejvíce jsme se ovšem těšili do terária, kde se nacházeli nejrůznější hadi, ještěrky i ještěři, a do meduzária – pavilónu plného mořských medúz a barevných světel. Mokří a uťapaní, ale plní zážitků jsme se nakonec vrátili do autobusu, zamávali a spokojení ujížděli zpět do školky. Určitě se zase někdy rádi vrátíme.

Děkujeme vedení města Lomu za zprostředkování již druhého výletu.