Den dětí v Jungle aréně – MŠ LOM

Den dětí jsme v naší školce slavili dva dny. Ve čtvrtek 1. 6. jsme na zahrádce našli několik úkolů, u každého z nich jsme se seznámili s kamarády z jiné země a ti nám povídali o tom, jak si u nich všechny děti hrají a čím tráví volný čas. Jejich hry jsme si také vyzkoušeli a za každý splněný úkol si nakreslili symbol na kartičku. Vyzkoušeli jsme si například koulování dětí z Grónska nebo indiánský běh kolem altánku. Po splnění všech úkolů jsme soutěžní kartičku vyměnili za zmrzlinový pohár a meloun. Toto dopoledne jsme zakončili diskotékou a předáním diplomů a medailí. Prozradili jsme také dětem, že zítra je čeká pokračování dětského dne a to výlet do Jungle arény v Mostě. Tam jsme jeli autobusem a celé dopoledne řádili na skluzavkách, kolotočích, trampolínách, elektro autíčkách a motorkách, koloběžkách, lezecké stěně a dalším. Moc jsme si to užili a pořádně tento výjimečný den oslavili!