Hernička Permoník a knihovna Lom – MŠ Loučná

Ve středu 12.4. se vypravily městskou hromadnou dopravou všechny děti z naší školky společně s paní učitelkami na předem plánované akce ve městě. Nejmenší třída Myšek si užila dopoledne v herničce Permoník, kde si děti pohrály s hračkami, zadováděly si na skluzavce a v bazénku plném balónků. Starší děti ze třídy Veverek a Soviček se vydaly do místní KNIHOVNY Lom, zde si pro ně nachystala zábavný program paní knihovnice Jitka. Děti si prohlédly prostředí knihovny, dozvěděly se jak se zaregistrovat, prolistovaly si dětské knížky, hádaly postavy z pohádek, plnily pohádkové úkoly, vybarvovaly obrázky a za jejich splnění si odvezly sladkou odměnu. Cestu tam i zpět děti autobusem zvládly a těší se na další akce plné zábavy.