POHÁDKOVÝ REJ – MŠ LOUČNÁ

V úterý 14. března se naše školka rozzářila barvami a veselými maskami. Děti se převlékly do kostýmů svých oblíbených pohádkových postav nebo scifi hrdinů a najednou jsme se všichni cítili jako v nějaké pohádce.

Na úvod našeho zábavného dopoledne se děti v jednotlivých třídách představily ve svých krásných kostýmech při promenádě masek. Poté již následovalo to pravé karnevalové veselí, plné smíchu, legrace a dobré zábavy. Tančilo se, nechyběly různé hry i pohádkové soutěže. A který kostým byl ze všech nejkrásnější? Všechny byly nápadité i originální a děti si to v nich náramně užily. Za krásné masky si domů každý odnesl diplom a drobný dáreček.

Velké poděkování patří také všem rodičům za skvělou spolupráci a přípravu masek a kostýmů, moc děkujeme.