AKCE LISTOPAD – MŠ LOUČNÁ

1.11. Světýlková výprava za skřítkem Podzimníčkem

Odpolední akce pro rodiče s dětmi od 16:30 hodin. Na cestu za skřítkem si děti přinesou světýlko – lampión, lucerničku nebo jakékoli světýlko (ne baterku, svíčky pouze na baterii)

Cíl: Prohloubení vztahů rodiny a školy, upevnění znalostí podzimního období.

Fotografování (informace upřesníme)

Fotografování dětí v MŠ s vánoční tématikou.

Saunování dle počasí

Cíl: Podpora zdravého životního stylu – aktivita otužování, prevence nemocí a relaxace.

22.11. Dračí hrátky

Zábavná dopolední cesta po třídách, kde na děti budou čekat různé činnosti, úkoly, hry, tvoření na téma: Dráčci papíráčci.

Cíl: Radost z příjemných zážitků a schopnost spolupracovat ve skupinách.

28.-30.11. Otevíráme dveře adventu

V tyto dny si připomeneme zvyky a tradice spojené s vánočními svátky, ozdobíme stromeček, třídy, vestibul školky a budeme vyrábět vánoční přání.

Cíl: Seznámení se s tradicemi a zvyky Vánoc, rozvoj tvořivosti a fantazie.

Upozorňujeme návštěvníky akce, že z ní bude pořizována foto a video dokumentace pro účely propagace školy, ke zveřejnění v novinách a na webových stránkách Základní školy a Mateřské školy Lom či na webu města Lom.