Den dětí

Dne 1.6.2022 proběhl na druhém stupni ZŠ Dětský den, který měl tentokrát podobu celodenní hry.

Žáci v průběhu dopoledne v týmech vystřídali postupně 8 stanovišť, na kterých museli splnit zapeklité úkoly, které si pro ně vyučující připravili. Týmy byly vytvořeny náhodně, což ale nebránilo žákům ve skvělé spolupráci. Za správně vyřešený úkol tým získal jednu obálku s indicií. Po návštěvě posledního stanoviště pak žáci rozbalili své obálky, aby zjistili, že uvnitř jsou hádanky, na které musí ještě správně odpovědět. Všechny týmy si vedly výborně a tak se nakonec všem podařilo dostat se až do úplného finále hry. Za odměnu jsme si potom na školní zahradě opekli špekáčky a pochutnali jsme si také na S’mores (sušenka, čokoláda, opečený marshmallow).

Z Dětského dne jsme si pro vás připravili video, abyste i vy měli možnost vidět své ratolesti při honbě za vítězstvím 🙂

Odkaz na video zde:

https://www.canva.com/design/DAFENj7e230/xbcMSHmVqgHeYU2QMExTkw/watch?utm_content=DAFENj7e230&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=homepage_design_menu