KURZ PLAVÁNÍ MŠ LOUČNÁ

Děkujeme městu Lom za 15 nejstarších dětí z naší školky, kteří měly možnost se zúčastnit zdarma plaveckého kurzu v bazéně SPORTAS Litvínov. Tento kurz probíhal od 20.4.2022 do 25.5.2022 každou středu v dopoledních hodinách a tam i zpět nás odvážel od školky zajištěný autobus, který byl uhrazen také městem Lom. V průběhu šesti lekcí se děti seznámily se základy plavání, dle svých dovedností byly rozděleny do družstev želviček, kapříků a delfínků. Každá lekce byla vedena zkušenými plavčíky a děti vše statečně, i když někdy s menší dopomocí, zvládaly. Na dnešní závěrečnou hodinu se mohli přijít podívat i rodiče a vidět, jak se dětem ve vodě daří a co se naučily. Za zvládnutí tohoto plaveckého kurzu děti obdržely krásné vodní vysvědčení.