Profese v MŠ Loučná

Další zajímavě téma “ Mámo, táto, nemám zdání, jaké máte povolání “ nás provázelo v uplynulých dnech. Děti si vyzkoušely zahrát si na zahradníky při sázení kytiček, které jim zakoupili rodiče a my si společně mohli zvelebit prostředí naší MŠ. Navštívili jsme také blízké pracoviště POŠTY, vyzvedli balík, zakoupili známku a poslali společně dopis. Další profesí, kterou si děti mohly vyzkoušet v tělocvičně ZŠ LOM, byl sportovec – tenista a také plavec v bazéně Litvínov. Nejvíce se dětem líbily hry na kuchaře, pekaře, číšníky, hasiče, policisty i muzikanty, na které si hrály ve školce, povídali jsme si, jaké povolání vykonávají rodiče, čím budou děti až vyrostou, zpívali a tančili. Společně jsme si užili spousty zábavy, tak snad se dětem jejich profesní plány vyplní.