ČARODEJNICE – MŠ LOUČNÁ

Na konci dubna je tradice, že slétají se všechny čarodejnice a do naší MŠ se všechny slétly v pátek 29. 4. 2022. Děkujeme moc rodičům, kteří nachystali kouzelné kostými svým dětem. Během dopoledne jsme si společně užili tuto tradici přehlídkou všech kostýmů, tancem i zábavnou formou her. Své čarodejnické dovednosti si děti procvičily při létání na koštěti, záchraně zvířecích kamarádů před ohněm, skládáním obrázků čarodejnic, tříděním odpadu v čarovném lese, zametáním nepořádku, házením kroužků na kouzelnický klobouk a grafomotorickým letem čarodejnice do lesa. Nejstarší děti si také vyzkoušely vaření barevných lektvarů, které se jim moc povedlo. Za splnění těchto úkolů si každý odnesl čarodejnické osvědčení a sladkou drobnost.