NÁVŠTĚVA 1. TŘÍDY V ZŠ LOM – MŠ LOUČNÁ

Třída nejstarších dětí Soviček se v úterý 15.3. hned ráno vypravila autobusem, podívat se za dětmi do 1. třídy v Základní škole LOM. Zde nás mile uvítaly děti i paní učitelky. Prohlédli jsme si školu a vnitřní prostory – šatny, jídelnu, školní družinu i se školním klubem. Děti z první třídy pod vedením paní učitelky nám ukázaly, co už se během tohoto školního roku naučily, předvedly nám jak vypadá ukázková hodina tělocviku ve školní tělocvičně a ve své 1. třídě ukázaly, jak už umí krásně číst z čítanky, počítat a poté si společně všechny děti vyrobily velikonoční zápich a ozdobu ze slaného těsta. My dětem na oplátku nakreslili společně velký obrázek a podepsali se křídou na tabuli. Ze školy všechny děti odcházely spokojené a s úsměvem na tváři. Děkujeme za spolupráci ZŠ LOM.