Cvičení – 2. lekce MŠ LOM

Už druhé úterní dopoledne jsme trávili sportovně! Děti z MŠ LOM vyrazily na 2. lekci gymnastiky ve SH Litvínov. Začít jsme nemohli jinak než, pro děti, velmi dobrodružnou jízdou autobusem. Lekci jsme odstartovali nástupem a sportovním pozdravem a pak to začalo. Rozběhání, rozcvička, protažení a poté už slíbené překvapení z minulé hodiny. Paní trenérka nás vzala do druhé části tělocvičny, kde se nacházejí bradla, trampolína, lana na šplhání, kladiny nebo například švédské bedny. Děti se rozdělily do tří družstev a v každém zvolily svého kapitána. Každé družstvo stálo u jedné disciplíny a postupně se vystřídala všechna družstva u všech disciplín. Děti si vyzkoušely např. skok na švédskou bednu, rovnováhu na kladině nebo skákání na trampolíně. Opět jsme si dopoledne náramně užili!