DEN V BÍLÉ – MŠ LOUČNÁ

Brusle, lyže, sáňky, užíváme zimní radovánky, bylo další vzdělávací téma, ve kterém se děti seznámily s různými sportovními aktivitami na sněhu a ledu. A jelikož nám počasí sněhovou nadílku zatím moc nedopřálo, nachystali jsme si pro děti DEN V BÍLÉ. Celá školka se tak na jeden den proměnila v ledové království s bohatým programem a soutěžemi. Děti si vyzkoušely kreslení do mouky, vyrobily si čelenky s Olafem. Při soutěžích procvičily své zdatnosti v nelehkých disciplínách a za každé zvládnutí úkolu si tak mohly nalepit na své triko knoflík. Nechyběl ani oblíbený tanec na písničky se zimní tématikou a odměna v podobě lízátka. Během her jsme si připomněli, co vše je důležité při sportování a jak dodržovat bezpečnost a pravidla.