Začátek roku 2022

První týden tohoto roku se i v naší školce uskutečnily akce, při kterých se dětem nejednou vykouzlil šťastný úsměv na tváři. Nadílka dárečků, které jim zde nadělil JEŽÍŠEK, byla opravdu bohatá.
V každé třídě si děti již koncem loňského roku ozdobily vánoční stromeček, u vchodu do školky dokonce originálními ozdobami, které doma společně s rodiči vytvořili. Také jsme zpívali a naučili se nové koledy. Děti si vytvořily pro své rodiče krásná přáníčka a drobné dárečky. Seznámily se také s některými zvyky i tradicemi a některé si i s nadšením vyzkoušely. Poslední den jsme společně nadělili do lesa zvířátkům dobroty v podobě ovoce i zeleniny.
Na děti čekala nadílka v podobě dárků hned po novém roce. V prvních dnech roku nového s nadšením vyprávěly a malovaly obrázky s dárečky, které jim udělaly radost, a o to větší radost ještě byla, když si další dárečky rozbalily pod stromečkem na svých třídách. Celý týden jsme jen netrávili s novými hračkami a stavebnicemi. Pořádnou novoroční procházkou ve dvojicích s kamarády si vyšlápli kopec v okolí školky a seznámili jsme se také s tradicí Tří králů.

A jaké další akce budou následovat, se necháme mile překvapit.