Kurz cvičení ve sportovní hale Koldům

Nejstarší děti z MŠ Loučné si zdokonalily své pohybové dovednosti během 10 lekcí, které se od 4. října 2021 konaly každé pondělí v dopoledních hodinách, ve sportovní hale Koldům, pod vedením paní trenérky Radky Hochelové.

Během těchto projektových lekcí s názvem „ Děti v pohybu“ se děti seznámily s prostředím velké sportovní haly, které jim nabízelo nespočet možností, ale i využití sportovního náčiní (trampolína, kladina i bradla) a pomůcek (švihadla, míče, bedýnky, můstky, obruče…). Zdokonalily si tak své základní pohybové schopnosti a dovednosti, posílily svalový aparát pro správný růst těla. Touto průpravou získaly také základ pro sporty, ale především kladný vztah k pohybu vůbec. A co vše se naučily a zvládly můžete vidět na přiložených fotografiích.