Pohádková cesta za pokladem

Den dětí jsme oslavili v naší školce projektovým dopolednem na naší školní zahradě. Pohádkovou cestou nás provázely postavy z pohádek, u kterých jsme plnili různé úkoly. U Rákosníčka jsme chytali rybičky, s vílou Amálkou si zatančili a zazpívali. Nalepovali perníčky na chaloupku, s Karkulkou sbírali barevné kytičky, s Bob a Bobkem skákali v pytlích. Pro kohoutka jsme nosili vodu v hrnečku a s koblížkem kouleli velké míče. Po splnění všech úkolů jsme si společně poskládali obrázek naší moudré sovy, která dětem hlídala poklad. Nechyběla ani sladká odměna, diplom a pohádková omalovánka.
Poděkování od nás všech paní starostce města Lomu Bc. Kateřině Schwarzové a paní radní Mgr. Martině Šípové, které v tento den navštívily naší školku, popřály dětem k jejich svátku a rozdaly sladký dárek.