AKCE MŠ LOUČNÁ ČERVEN 2021

Kolem nás je velký svět, pojď si o něm vyprávět.

Se školkou se loučíme, na prázdniny se těšíme.

1.6. POHÁDKOVÁ CESTA ZA POKLADEM

• Oslava Dne dětí proběhne na školní zahradě. Zábavné dopoledne s klasickými pohádkami, s kterými budou děti plnit různé úkoly a jejich plnění je dovede k pokladu s odměnou.

Cíl: vytvoření kladného vztahu k pohádce, radost z hezkých a příjemných zážitků.

2.6., 4.6., 9.6., 11.6. CVIČENÍ VE SPORTOVNÍ HALE KOLDŮM

• Cíl: rozvoj pohybových schopností a dovedností, zdokonalování fyzické zdatnosti.

8.6. FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD

• Cena 35 Kč, možnost i samostatně (nahlásit třídní učitelce)

15.6. BALÓNKOVÁ EVIČKA

• Program pro děti s tvarovacími balónky, zapojení dětí do programu, možnost si vytvarovat vlastní balónkové zvířátko.

Cíl: prožitek radosti z tvořivého zážitku.

22.6. POHÁDKOVÉ PŘEDSTAVENÍ V MŠ

• Školku navštíví Docela velké divadlo s pohádkou: ZA HUMNY JE DRAK. Cena cca. 60 Kč – dle počtu přítomných dětí.
  1. 6. 3D BLUDIŠTĚ OSEK – POUZE PŘEDŠKOLÁCI
  • odjezd v 9. 30, návrat 12.00 – 12.30
  • sportovní oblečení a obuv, batůžek, pláštěnka, pití, malá oplatka, suché pečivo pro labutě, kachny
  • Vstupné + autobus 45 Kč
  • Cíl: poznávání okolí, orientace v neznámém prostředí, zdokonalování fyzických zdatností

22.6. LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

• Na zahradě MŠ od 16:00 hodin, akce se zúčastní pouze děti, které odcházejí do základních škol a jejich rodiče. Nutné dodržení platných protiepidemických opatření.