Ten dělá to a ten zas tohle….

… a všichni dohromady jsme si v naší MŠ společně zábavnou formou her a soutěží přiblížili některé profese, o kterých jsme si nejen vyprávěli celý předešlý týden. Poznávali jsme nejrůznější povolání a to nejen našich rodičů. Přiřazovali jsme také pracovní oblečení k profesím, náčiní a jiné důležité pomůcky k práci potřebné. Aby si děti zasloužily profesní osvědčení „ VŠEUMĚL“ musely během soutěžního dopoledne splnit tyto disciplíny – jízdu s kočárkem, přesázet kytičky podle barev, uhasit oheň, sjet po tyči, přenášet šálek na talířku, pověsit vyprané prádlo, z velké mísy do misek přendat kuličky, namalovat a natřít zeď, přenést zraněného na lehátko a postavit z kostek komín. Celé dopoledne nám krásně uteklo, poznali jsme, jak se některé věci dělají a kolik to dá práce..