Čarodějnický den v MŠ Loučná

Celý týden se děti na tento den pilně připravovaly. Vyráběly pavouky, čarodějky, vystřihovaly netopýry, kreslily pavoučí sítě., učily se zaklínadla a poslouchaly pohádky a písničky o čarodějnicích. Míchaly se také kouzelné lektvary, tančilo se a dovádělo.

V pátek 30.4. na závěr tohoto týdne se uskutečnil v naší školce slet našich malých čarodějů a čarodějnic, kteří museli projít různými zkouškami a prokázat tak své kouzelnické dovednosti i odvahu. Děti si vyzkoušely létání na koštěti, vaření lektvaru, chytání pavouků a spoustu dalších disciplín, které připravily stoleté čarodějnice. Za splnění všech úkolů si každý vysloužil čarodějnické vysvědčení, kouzelnickou hůlku a nechyběla ani sladká odměna.

Všichni se už moc těšíme na slet příští a rodičům velmi děkujeme za přípravu opravdu krásných kostýmů.