Listopadové kouzlení u Dráčků a Čiperek v MŠ Lom

Čtvrteční dopoledne 18. listopadu jsme celé věnovali listopadovému kouzlení. Původně plánovaná společná tvořivá dílnička se nám z důvodu preventivních opatření rozdělila na dvě poloviny, a tak se ve školce vyrábělo paralelně v obou třídách Dráčků i Čiperek.

Čiperky si vykouzlily nádhernou sovičku z listí, Dráčci za pomocí vylisovaných listů, černého centropenu a pastelek vykouzlili skřítka „Podzimníčka“ a také si vytvořili krásně barevnou tapetu technikou frotáže. Pracovali trochu neobvyklým způsobem – strukturu listu na papír protlačili pomocí bílé svíčky a pravé kouzlení začalo až o chvíli později při práci s vodovkou. Své výtvory z dnešních dílniček si děti odnesou s sebou domů.

Děkujeme všem rodičům za donesené vylisované listy!

Jitka Strýhalová