Moudrá sova a její kamarádi lesní zvířátka

Jak se žije zvířátkům v lese, kam se schovávají před zimou, co jedí a další zajímavosti se děti dozvěděly ze vzkazů od Moudré sovičky, která na zahradě MŠ připravila dětem stanoviště, kde plnily i různé úkoly.

Přesnost si vyzkoušely při hodu šiškou na cíl, rychlost  při obíhání  kolem doupěte,bystrost při hádaní hádanek, pozornost potrénovaly děti, když hledaly předměty, které nepatří do lesa a rovnou je roztřídily. Představivost, když skládaly obrázky rozstříhané na několik části.
Paměť při výběru písniček, říkadel a pohybových her ve kterých jsou zvířátka.
Veverky, Sovičky i nejmenší Myšky splnily všechny úkoly skvěle a za zvládnutí každý dostal vzpomínkovou medaili a sladkou odměnu.
Moudré sově děti ve skupinách vytvořily z listí naplněných pytlů kamarádky sovy, které hlídají u vstupu do mateřské školy.

Tato akce byla pro děti nejen zábavou, ale i obohacením o spoustu nových vědomostí.