Plán akcí na měsíc únor 2020 MŠ Lom

PLÁN AKCÍ NA MĚSÍC

ÚNOR 2020

 Mateřská škola Lom

 

Po celý měsíc únor –   POMÁHÁME ZVÍŘÁTKŮM V ZIMĚ – pomoc ptáčkům

Děti z obou tříd MŠ se během měsíce února budou věnovat pomoci ptáčkům. Dle svých možností si v rámci třídních vzdělávacích činností vyrobí jednoduchá, účelná a funkční krmítka, která společně rozvěsíme po zahradě naší MŠ, příp. v blízkém okolí MŠ. Děti se budou během tohoto měsíce také věnovat všem činnostem, které hravou a zábavnou formou budou cílit k pochopení, jak důležité je chránit svět kolem nás a pomáhat tam, kde je to potřeba.

CÍL: Vzbuzení touhy pomáhat, chránit, pečovat, starat se a nebýt lhostejný.

14. 2. dopoledne SRDÍČKOVÝ VALENTÝNSKÝ DEN

Děti dnes přijdou do MŠ oblečeny buď v oblečení se srdíčkovými motivy, nebo v červené, případně červeno-bílé barvě. Vyrobíme si společně valentýnská přání pro naše nejmilejší, povíme si příběh svatého Valentina a tradici oslav svátku.

CÍL: Dodržování a upevňování tradic, utužení barev i vztahů v kolektivu, vyrábění pro radost.

 

19. 2. dopoledne 9,30 – 12,30 hod. DĚTSKÁ HERNA „BUBLINKA“ 90,-

Všechny děti z naší MŠ se dnes dopoledne vypraví se svými učitelkami do litvínovské herny „Bublinka“, kde děti prožijí tři hodiny zábavy včetně času na dopolední svačinu i oběd. Dopravu do herny uskutečníme vlakem, odjíždět i přijíždět zpět do MŠ budeme na zastávku přímo u MŠ. Návrat z herny „Bublinka“ bude v 12,47 hod., rodiče, kteří vyzvedávají své děti po obědě, na ně mohou počkat v tuto dobu v parčíku před školkou.

Prosíme, dětem s sebou dejte BATŮŽEK S UZAVÍRATELNÝM PITÍM. Svačinu dostanou do batůžku ve školce, stejně tak oběd ve formě balíčku, obě jídla si děti sní v herně. Prosíme, nevkládejte dětem do batůžku sladkosti, nejedí pak připravené jídlo a zbytečně se vyhazuje. Moc děkujeme! Vybíráme 90,-

CÍL: Prožitek radosti z pohybu, veselí, zábava, utužení kolektivu.

 

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom může být pořizována fotografická dokumentace pro účely propagace mateřské školy, ke zveřejnění v novinách a webu Základní školy a Mateřské školy Lom: www.zsmslom.cz, či na webu města Lom.