Poděkování za sbírku pro dívku z Klokánku

Ve dnech od 18. do 26. listopadu 2019 proběhla v naší mateřské škole sbírka hraček, didaktických pomůcek, papírnického materiálu apod.  Jednalo se o jednorázovou akutní pomoc, o kterou nás požádal Klokánek, a to pro konkrétní čtyřletou dívku s těžkým životním údělem a my jsme rádi a ochotni řekli „ano“.

V naší školce se od zaměstnanců a rodičů z MŠ Lom, MŠ Loučná a ZŠ Lom podařilo opatřit spoustu krásných, smysluplných a praktických věcí, které jsem do jedné předaly sociální pracovnici z Klokánku. Ta je osobně doručila do nové nejmenované rodiny čtyřleté dívky v Chabařovicích.

Děkujeme za projevenou důvěru Klokánku a především všem, kteří se na pomoci, kterou jsme přislíbili, spolupodíleli. Věříme, že společně vždycky dokážeme všechno, opravdu si vaší pomoci moc vážíme.

Jitka Strýhalová