Mikuláš, anděl, čert a Olaf u Dráčků a Čiperek – Mikulášská v MŠ Lom 4. 12. 2019

O den dříve, než v našich končinách obvykle chodívá Mikuláš s čertem navštívit děti s nadílkou, jsme v naší mateřské škole přivítali úžasnou olafo-andělo-mikulášsko-čertovskou čtveřici. Zajistilo ji pro nás město Lom ve spolupráci s Městskou knihovnou Lom, a stejně jako minulý rok, bylo mikulášské veselí neopakovatelné. Děti se vůbec nebály (na začátku byly jen trochu nejisté, jak už to tak bývá ?), ale užily si poté hlavně s čertem a sněhulákem Olafem spoustu legrace. Za krásný přednes a zpívání dostalo každé z dětí sladkou nadílku.

Mikuláši (Jitka Riegrová), Čertovi (Jaroslava Brzáková), Andělovi (Světla Vargová) i Olafovi (Martina Šípová) ze srdce děkujeme za úžasnou mikulášskou show!

Jitka Strýhalová