Mikulášská nadílka v MŠ Loučná

Dne 4.12.2019 zavládlo v naší školce ticho, které bylo známkou dětského strachu z příchodu čerta. Velice milým překvapením tedy pro děti i paní učitelky bylo, že přišel s Mikulášem a andělem nejen velice milý a vtipný četrtík, který nás pobavil svojí čertovskou hravostí. – Věříme, že jsme ho společnou písní o andělovi moc neurazili. Dorazil ale také sněhulák Olaf z pohádky „Ledové království“, ze kterého děti byly tak okouzlené, že mu po celou dobu nadílky seděly přilepené na klíně.

Děti si tedy odnesly nejen sladkou odměnu, ale také spoustu příjemných zážitků, na které budou jistě v dobrém vzpomínat. Moc děkujeme městu Lom za naprosto úžasnou „Mikulášskou“. V hloubi našich duší doufáme, že se za námi tak milý tým Mikuláše, čerta, anděla a Olafa přijde příští rok podívat znovu.

 

Za tým MŠ Loučná,

Baumruková Hana