Velikonoce se seniory

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 proběhlo již třetí setkání našich žáků a seniorů z Penzionu Loučná. Tentokrát jsme se zaměřili na Velikonoce. Potěšili jsme seniory recitací básní, písněmi, společně jsme si při teplém čaji vyprávěli o tradicích a zavzpomínali jsme si na toto období před mnoha lety. Děti bedlivě naslouchaly a některé se i zapojily do diskuse a sdělily nám i své zážitky z tohoto velikonočního období. Završením tohoto příjemného dopoledne byly tvořivé dílničky. Dekoraci vyráběli jak senioři, tak i děti. Bylo hezké pozorovat spolupráci dvou odlišných generací. Atmosféra byla skvělá, senioři měli velkou radost z překrásných společně vyrobených výtvorů.

Rozloučili jsme se s přáním krásných Velikonoc a s příslibem, že toto setkání není poslední…Přání bylo oboustranné.

Žáci 3. A, děvčata z 5. A společně s J. Lukášovou, Z. Hokrovou a N. Kopeckou,

ped. doprovodem ZŠ a MŠ v Lomu

Vám všem přejí překrásné Velikonoce