Předškoláci z MŠ Lom navštívili Základní školu v Lomu

V úterý 19. března se třída Dráčků se svými učitelkami vypravila do Základní školy v Lomu, kde paní učitelka z 1. A připravila pro všechny děti krásný program. Jeho cílem bylo na dnešní dopoledne propojit výuku prvňáčků s předškoláčky, vyzkoušet si spolupráci v lavici i ve skupině, ale také samostatnou činnost. Společně jsme kreslili, malovali, četli písmena, počítali a doplňovali paprsky sluníčku. Plnili jsme úkoly, dostali pracovní list i omalovánku. Všechny děti si prohlédly celou ZŠ zblízka, zúčastnily se fyzikálního pokusu s vodou, zacvičily si a zasoutěžily v tělocvičně. Děkujeme za překrásně připravený program a příjemně strávené dopoledne, které dětem názorně přiblížilo, jak to doopravdy chodí ve škole, kam většina z nich po prázdninách již nastoupí.

Jitka Strýhalová