Oslava masopustu – karneval s klaunem „Hopsíkem“ v MŠ Lom

Poslední masopustní den – úterý 5. března 2019 jsme v naší školce v Lomu oslavili parádní karnevalovou veselicí. O naši zábavu se celé dopoledne staral úžasný, výjimečný klaun „Hopsík“, kterého děti už dobře znají, a z kterého jsme byli všichni doslova nadšení. Kouzlení, tancování, dovádění, zpívání, hry, kterým nechyběl didaktický rozměr… to vše běželo v rytmickém spádu euforie, hudby a smíchu. Krásné dopoledne „Hopsík“ ukončil výrobou balónkových zvířátek pro děti na přání a příjemným rozloučením s námi všemi.

Hezčí a veselejší karneval jsme již dlouho neprožili, klaunovi „Hopsíkovi“ moc děkujeme za úžasnou opravdovost, přesvědčivost a nadšení, se kterou dokázal děti pobavit, rozesmát a udělat jim tento den výjimečným a naše vřelé díky patří i našim rodičům, kteří dětem připravili překrásné masky. Děkujeme a těšíme se na příště!

Jitka Strýhalová