Plán akcí na měsíc únor 2019

PLÁN AKCÍ NA MĚSÍC

ÚNOR 2019

Mateřská škola Lom

 

 6. 2. dopoledne POMÁHÁME ZVÍŘÁTKŮM V ZIMĚ –AKCE SE PROZATÍM Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI A HROZBĚ PÁDU STROMŮ V LESE ODKLÁDÁ.

Děti z obou tříd MŠ se dnes vypraví pomoci zvířátkům – Dráčci navštíví krmelec v lese, Čiperky dojdou na známé místo na poli – obě třídy přinesou zvířátkům potravinovou pomoc. Prosíme všechny rodiče, aby se zapojili do této sbírky pro zvířátka a v den vycházky dali dětem s sebou BATŮŽKY S VHODNOU ZELENINOU ČI OVOCEM. Zvířatům v žádném případě neodneseme pečivo, nebo cokoliv jiného, co by jim mohlo uškodit.

CÍL: Vzbuzení touhy pomáhat, chránit, pečovat, starat se a nebýt lhostejný.

 

13. 2. v  10. 30 hod. dopoledne OČNÍ SCREENING -NÁHRADNÍ TERMÍN

V MŠ dnes proběhne screeningové vyšetření řádně přihlášených dětí, které v prvním termínu nebyly v MŠ z důvodu nemoci přítomny.

CÍL: Zdravotní prevence

 

14. 2. dopoledne ČERVENO-SRDÍČKOVÝ VALENTÝNSKÝ DEN

Děti dnes přijdou do MŠ oblečeny buď v oblečení se srdíčkovými motivy nebo v červené barvě. Vyrobíme si společně valentýnská přání, povíme si příběh svatého Valentina a tradici oslav svátku.

CÍL: Dodržování a upevňování tradic, utužení barev i vztahů v kolektivu, vyrábění pro radost.

 

15. 2. v 10. 30 hod. DIVADLO ŠIKULKA – POHÁDKA „ZATOULANÉ KOŤÁTKO“ 45,-

Děti v naší MŠ navštíví známé a oblíbené divadlo „Šikulka“ s výše uvedenou pohádkou pro děti.

CÍL: Rozvoj kulturních a estetických kompetencí. VYBÍRÁME 45,-

 

21. 2. dopoledne 9.00 – 11.00  DĚTSKÁ HERNA „BUBLINKA“ 60,-

Všechny děti z naší MŠ se dnes dopoledne vypraví se svými učitelkami do litvínovské herny „Bublinka“, kde děti prožijí dvě hodiny zábavy. Dopravu do herničky objednaným autobusem nám zajistí město Lom. Děkujeme! Děti s sebou budou mít BATŮŽEK S UZAVÍRATELNÝM PITÍM. Svačinu dostanou do batůžku ve školce, v herně si ji sní a zpět do MŠ se vrátíme rovnou na oběd. Vybíráme 60,-

CÍL: Prožitek radosti z pohybu, veselí, zábava.

 

Upozorňujeme, že na výše uvedených akcích MŠ Lom může být pořizována fotografická dokumentace pro účely propagace mateřské školy, ke zveřejnění v novinách a webu Základní školy a Mateřské školy Lom: www.zsmslom.cz, či na webu města Lom.