Děti z MŠ Lom si zahrály na malé hokejisty

Ve čtvrtek 24. ledna nás ve školce navštívil trenér litvínovských hokejistů pan Radek Goga, aby dětem v naší školce nejen ukázal lákavou hokejovou výzbroj a potřebné sportovní pomůcky, které si děti měly možnost vyzkoušet, ale především proto, aby co nejblíže děti seznámil s tím, co lední hokej obnáší, co to znamená být opravdovým hokejistou, jaké výhody sportování přináší a co všechno děti k tomuto oblíbenému sportu potřebují.

Děti (a rodiče z rozdávaných letáčků) se dozvěděli, že na první trénink mohou děti přijít vybaveny pouze obyčejnou helmou např. na kolo, případně s brusličkami, aby si mohly bruslení na ledě okamžitě vyzkoušet, že rodiče s dětmi poprvé mohou na led a zalíbí-li se dětem trénování, mají až do třetí třídy ZŠ vše, co k hokeji potřebují (brusle, výzbroj, hokejku apod.) k zapůjčení zdarma, stejně jako pravidelné měsíční poplatky. Stačí se tak pouze odvážit a zajít se na Zimní stadion Ivana Hlinky s dětmi podívat. Začínající hokejisté se svými rodiči mohou na první trénink přijít každé pondělí a středu. Hokeji zdar!