Vánoční fotbalový turnaj

I v letošním roce se konal na Meziboří tradiční vánoční fotbalový turnaj. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů ze ZŠ Meziboří, ZŠ Litvínov – Ruská, SŠZŠ Litvínov, ZŠ Litvínov – Janov a náš tým ZŠ a MŠ Lom. Žáci ZŠ a MŠ Lom sestavili tentokráte družstvo ze žáků 6. – 9. ročníků. Naši fotbalisté procházejí generační výměnou, a proto jsme v týmu otestovali mladé hráče z 6. a 7. ročníku. Zápasy se nám příliš nevydařili, výsledkově jsme nemohli být spokojeni, některé prohry byli vysoké. Přesto bereme účast na turnaji jako zajímavou zkušenost pro mladé hráče z nižších ročníků. Pro všechny fotbalisty jsou pak cenné všechny minuty strávené na hrací ploše a porovnání herních dovedností s míčem s ostatními hráči z jiných týmů.

Velký dík za reprezentaci školy patří celému družstvu!

Sestava ZŠ a MŠ Lom:

Adam Gizman (G), Daniel Smrž, David Soboň, Radek Strnad, Jakub Raiminius, Daniel Puža, Adam Schubada, Jindřich Koky.

 

Ing. Eva Kejřová

učitelka TV ZŠ a MŠ Lom.