Lampiony i úsměvy rozzářený svatomartinský průvod dětí z MŠ Lom prošel naším městem

V úterý 13. 11. 2018 v 17.00 hodin vyrazil překrásný a dlouhý lampiónový průvod naším městem Lom. Uspořádali jsme ho společně s dětmi, rodiči, prarodiči, přáteli i známými z MŠ v Husově ulici na počest svatého Martina a účast byla překvapující. Rozzářený průvod prošel ulicí Osecká a zpět ulicí Husova na zahradu MŠ, kde na všechny dospělé čekal vynikající svařák a na všechny děti teplý čaj. Děti svým nejbližším na nádvoří zazpívaly „strašidelnou“ písničku a předvedly svatomartinský taneček, na klávesy a kytaru je doprovodily paní učitelky. Poté jsme všichni společně do oblak vypustili barevné lampióny štěstí, na které rodiče s dětmi napsali a nakreslili svá osobní přání. Kéž se jim splní!

Děkujeme za spolupráci a krásně pohodově prožité odpoledne!