Aktivity školního klubu

V novém školním roce 2018/2019 školní klub nezahálí a zúčastňuje se různých aktivit, ať už výtvarných soutěží: Cestujeme s prarodiči, Miss strašidlák, 100. výročí založení Československé rep., Pohádkový nový rok.

Zapojili jsme se společně s naší školou do mezinárodního projektu školních knihoven – Záložka do knihy spojuje školy 2018. Vyzdobili naší školu výtvarně zpracovanými prvorepublikovými klobouky, automobily k výročí naší republiky.

Poznáváme krásy okolních měst, zasportovali a posílili si obratnost, fyzickou kondici na hřišti s herními prvky v Litvínově. V neposlední řadě se děti sportovně vybily v nově otevřeném Adventure minigolf Osek, golf o 9 jamkách. V měsíci říjnu oprášíme naše plavecké dovednosti v litvínovském plaveckém bazénu a změříme své síly v bowlingu.